Project Manager

AllJobs4All

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Menținerea legăturii dintre părțile implicate în managementul de proiect: Beneficiar/Client/Executant/ Finanțator și superiorul ierarhic.
• Obținerea, centralizarea si analiza documentatiei proiectelor de care este responsabil;
• Depunere notificări sau memorii justificative de modificare a contractelor de finantare precum si de depunerea clarificarilor solicitate de Finantator;
• Coordonare organizare proceduri de licitație și încheiere contracte conform graficului de implementare a investiției;
• Centralizare oferte primite de la antreprize, informare beneficiar, asigurare că etapa de contractare a executantului se desfășoară în termeni utili proiectului;
• Scoatere din circuit agricol a terenurilor pe care se afla obiectivele ce fac obiectul proiectelor derulate;
• Urmărire lucrări pe șantiere;
• Organizare și coordonare activitate de predare a amplasamentului, semnarea tuturor proceselor verbale și predarea întregii documentații necesare antreprizelor la intrarea în șantier;
• Depunere cereri de rambursare și centralizare documente aferente acesteia;
• Actualizare documente şi informații referitoare la proiectele în derulare;

CERINTE

• Absolvent de studii superioare in domeniul constructiilor.
• Cunoştinţe de management (studiile in domeniul managementului proiectelor constituie un avantaj major).
• Cunoasterea limbii engleze la un nivel mediu-avansat. A doua limba straina constituie un avantaj.
• Minim 2 ani de experienta relevanta pentru aceasta poziție.
• Background educaţional de calitate.
• Cunostinte multidisciplinare.
• Persoana proactiva, responsabila, cu adaptabilitate crescuta si foarte bune abilitati de invatare.

BENEFICII OFERITE

• Cultură organizaţionala orientata către profesionalism si dinamism.
• Mediu organizaţional plăcut.
• Posibilitatea de afirmare si acces la activitaţi complexe.

AllJobs4All, membru al Outsourcing 4 All a luat nastere pentru a veni in intampinarea necesitatilor de resurse umane ale clientilor nostri. Scopul nostru este de a aduce o perspectiva inovatoare in abordarea proceselor de Recrutare si Selectie, Evaluare, Motivare, Diagnoza Organizationala si Consiliere in Cariera, de a sustine si incuraja companiile in utilizarea optima a elementelor de Management al Resurselor Umane.

Proiectam, planificam si construim cariere de succes, pentru oameni de succes, in organizatii de succes, prin simplul fapt ca avem rabdarea, inteligenta si tenacitatea de a descoperi potentiale si a le orienta adecvat! (mai multe detalii pe www.alljobs4all.ro)