Proiectant inginer electrotehnic

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- culegere date de pe teren
- preluare tema de proiectare
- editare parte scrisa proiecte
- desenare in AutoCAD sau alte programe de proiectare
- obtinere avize de la utilitati
- pregatire documentatie pentru avizare / livrare
- sustinere proiect la verificatori tehnici
- sustinere proiect in sedinte de avizare
- participare la faze determinante si la receptia finala
- predare amplasament

CERINTE

Absolvent Facultatea de Energetica / Electrotehnica sau student in anul terminal
Avantaj experienta in proiectare si/sau executie lucrari in instalatii electrice categoria BII si CII
Cunostinte avansate de operare PC - pachetul Office; avantaj cunostinte AutoCAD
Permis auto categoria B
Disponibilitate la deplasari in zona Olteniei 50% din program

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant compus din parte fixa si parte variabila (in functie de incadrarea in termene si performanta)
- bonuri de masa