Programator PHP

B0ARE TECH srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Calificari necesare Postului

- Obligatoriu cunostinte solide PHP/MySQL.
- Constituie avantaj specializarea si/sau experienta in unul sau mai multe dintre urmatoarele limbaje si tehnologii: JavaScript, JQuery, AJAX, CSS, HTML, Java, Sharepoint, C, C++, C#, Python, Ruby.

- Experienta in Laravel sau Symfony PHP framework constituie de asemenea un avantaj
- Experienta in Sofware development, Web development si/sau Mobile application development constituie avantaj
- Cunoasterea uneia dintre limbile: Germana (avantaj) sau Engleza;

CERINTE

Responsabilitati si beneficii:

Vor fi stabilite in urma interviului de angajare, in functie de cunostinte, aptitudini si experienta.

Deoarece suntem hotarati sa acordam o sansa oricui, dorim sa angajam atat candidati cu experienta foarte bogata, cat si candidati fara experienta (inclusiv studenti in ani terminali), astfel incat salariul poate varia intre 400 si 1600 de euro, plus alte bonusuri si beneficii in functie de realizarile personale.

DESCRIEREA FIRMEI

B0ARE tech srl
str. Decebal nr. 9
077035, Cernica
Ilfov, Romania

Tel.: +40754250053
E-Mail: stefan@b0are.com
Skype: b0are.com
Linkedin: ro.linkedin.com/in/stefanr0sca/
Xing: https://www.xing.com/profile/Stefan_RoscaNastasescu
Facebook: https://www.facebook.com/StefanR0sca

Handelsregisternummer:
J23/1715/06.06.2013
Ust-IdNr.: RO31756889

www.linkedin.com/compa