Programator ASP.NET / SharePoint 2010

Skyce Software Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Participa la realizarea aplicatiilor web bazate pe tehnologiile ASP.NET si/sau SharePoint 2010
- Deplasari ocazionale in strainatate (perioade scurte: 1-2 saptamani)

CERINTE

- Experienta 1-2 ani in folosirea urmatoarelor tehnologii web: ASP.NET (C#), JavaScript, CSS, HTML

- Limba engleza (vorbit/scris)

- Reprezinta avantaj orice nivel de experianta cu tehnologiile: SharePoint 2007/SharePoint 2010, Ajax, JQuery, Telerik UI Controls, SQL Server 2008

- Reprezinta avantaj major cunoasterea pattern-urilor: Model-View-Presenter, Inversion-Of-Control, Test-Driven-Development

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial foarte atractiv
- Flexibilitate in organizare
- Nu se incurajeaza orele suplimentare (dar sunt platite)
- Lucram doar cu cele mai noi tehnologii Microsoft
- Mediu de lucru profesionist: 2 x display 24" per statie de lucru; Xeon multi-cpu/multi-core; Source Control; redundanta alimentare/Internet/stocare

Skyce Software Solutions este o companie romaneasca ce ofera servicii de consultanta si outsourcing pentru piata Europeana (Germania/Belgia) in domeniul software. Serviciile oferite sunt bazate doar pe solutii Microsoft, in special platformele .NET 3.5-4.0, SharePoint 2010, Dynamics CRM 2011

Pentru mai multe detalii vizitati: www.skyce.ro