programator

romconect intl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Veti avea posibilitatea sa lucrati la proiecte inovatoare, de o complexitate medie-mare.

Dezvolta aplicatii pentru o gama larga de domenii:
- multimedia,
- web development,
- interactive advertising , etc

Postul necesita o cunoastere buna cerintelelor mentionate precum si reale capacitati de organizare si analiza necesare atat lucrului in echipa cat si individual.

Sunt considerate atat aplicatii fulltime, cat si partime sau prject based.

CERINTE

- experienta in mediul de dezvoltare PHP/MySQL
HTML, CSS, JavaScript,
- nivel avansat de cunostiinte pentru constructie aplicatii Macromedia Flash
- preferabil limba engleza la nivel de conversatie
- placerea de a lucra in echipa in vederea realizarii de proiecte comune

Sunt considerate ca si plus:
- cunostinte OS-Commerce
- cunostinte SEO

BENEFICII OFERITE

- salariul se negociaza in cadrul interviului, in functie de portofoliu si capacitati

DESCRIEREA FIRMEI

indoor - outdoor advertising solutions