Parteneriat

LV7 & NECC TELECOM

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prospectare in vederea gasiri nisei de piata;
- puncteaza, recruteaza, selecteza, angajeaza, instruieste, personalul interesat de colaborare ;
- identificarea de parteneri cu bune capacitati organizatorice si de coordonare a resurselor umane ;
- depistarea potentialilor parteneri si promovarea produselor companiei, a ofertelor etc.... ;
- dezvoltarea afacerii in zona arondata prin cresterea numarului de parteneri ;
- prezinta oferta companiei si urmareste finalizarea vanzarilor.

CERINTE

aspect profesional (tinuta business obligatorie) ;
- persoana dinamica, constructiva, ambitioasa, responsabila, dornica de afirmare cu dorinta afirmata de a castiga cat mai mult ;
- capacitate sporita de organizare, planificare, analiza si sinteza a datelor ;
- experienta relevanta intr-un mediu competitiv ;
- seriozitate, responsabilitate, implicare, convingator si tenace in atingerea obiectivelor ;
- bune abilitati de comunicare, interrelationare si coordonare a echipei de vanzari ;
- calm, spiritul de observatie, corectitudine, initiativa, capacitatea ridicata de sinteza, precum si abilitatea in negociere si relationare cu parteneri ;
- persoana disciplinata, ordonata in munca, pragmatica, orientata catre rezultate ;
- spirit de initiativa si capabil sa-si organizeze eficient timpul ;
- disponibilitatea si capacitatea de a invata multe lucruri noi intr-un timp relativ scurt .

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes intr-o companie multinationala ;
- periodic programe de instruire gratuite de specialitate pentru toti partenerii nostrii ;
- pachet salarial complex bazat pe comisioane substantiale din vanzari in functie de target, de atragerea de noi clienti si de promovarea in forta a ofertelor companiei;
- bonusuri de performanta.

Oferta Pentru Agenti din Asigurari si Melemisti. Parteneriat cu LV7 & NECC TELECOM
Parteneriat in Telecomunicatii. Aici pozitia in retea nu se pierde chiar daca nu mai activati. Vindeti o data si beneficiati luna, de luna, de luna.
Compania americana de telefonie LV7 activeaza in : U.S.A., CANADA , AUSTRALIA. Intrata de curand in ROMANIA a inceput extinderea in statele din EUROPA vizand ASIA. Se lanseaza la scara globala noua tehnologie VOIP prin NECC TELECOM firma ce asigura traficul international si pentru marii \\\"jucatori\\\" de pe piata telecomunicatiilor din Romania.
OFERTA NOASTRA? PARTENERIATUL
Nu ratati aceasta oportunitate. PARTICIPATI GRATUIT la SEMINARUL, care are loc de regula, la RESTAURANTUL CHIRIS, Str . FRATII GOLESTI, nr.38, situat in spatele PIATEI CENTRALE din CRAIOVA, MIERCUREA, ORA:18:00
Veti afla multe informatii, dupa care, veti decide in consecinta.
Cu respect!
Duduveche Constantin