Ospatar restaurant

SC Quffa SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Detaliile postului:
- efectueaza servirea clientilor conform standardelor restaurantului;
- face propuneri si sfatuieste clientul atunci cand este cazul;
- intocmeste corect si verifica notele de plata;
- raporteaza sefului direct orice problema aparuta si orice eventuala reclamatie din partea clientului;
- face propuneri pentru imbunatatirea ofertei de produse si servicii oferite clientilor;
- face propuneri pentru eficientizarea activitatii restaurantului si a barului;
- participa la efectuarea inventarelor.

CERINTE

- atent la detalii, organizat;
- persoana comunicativa;
- aspect fizic placut si ingrijit;
- persoana proactiva;
- dorinta si capacitate de munca
- experienta minim 6 luni in domeniu

Q este cel mai nou centru de distractie din Craiova, situat in str. Caracal nr. 9, ce le pune la dispozitie clientilor sai un restuarant excelent, 6 piste de bowling, 6 mese de biliard, o masa de snooker, 4 Playstation 4, 3 mese de tenis Sponeta si un Xbox One.