oriflame - part time

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Oriflame ofera oportunitati deosebite de afaceri celor care doresc sa castige bani inca din prima zi a activitatiii lor si care stiu sa munceasca in echipa pentru a-si indeplini ambitiile si visurile personale cu ajutorul acestui concept special de afacere - Make Money Today and Fulfil Your Dreams Tomorrow.

CERINTE

Un Consultant Oriflame autorizat te recomanda Companiei, in calitate de Sponsor.
Consultantul iti prezinta clauzele Contractului de vanzare-cumparare pe care va trebui sa-l semnezi cu Oriflame. Citeste-l cu atentie!
Semnezi Contractul de vanzare-cumparare cu Oriflame. Pentru aceasta ai nevoie de: copia dupa cartea de identitate si copia dupacertificatul de nastere si/sau de casatorie.
Platesti o taxa de inscriere ( 3,75 lei) in contravaloarea careia vei primi Starter Kit-ul.
Consultantul iti explica termenii si conditiile in care compania iti acorda unul sau mai multe credite de 21 de zile.
Primesti o legitimatie de Client Oriflame, un numar de cont (cod client) Acum, pe baza codului de client poti face prima comandade produse Oriflame!

BENEFICII OFERITE

comanda intre 50 lei - 249 lei - 23%
comanda intre 250- 499 lei - 30%
comanda mai mare de 500 lei - 40%.
si bonusuri pentru performante.