Oportunitate de cariera in companie multinationala - RESPONSABIL VANZARI ZONA OLTENIA

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intretinerea relatiilor comerciale cu clientii din zona Oltenia;
- dezvoltarea portofoliului de clienti din zona Oltenia;
- preluarea comenzilor;
- tratarea reclamatiilor;
- promovarea imaginii companiei;
- intocmirea rapoartelor de activitate saptamanala.

CERINTE

- studii superioare -studiile in domeniul textil reprezinta un avantaj;
- experienta relevanta in vanzari business to business;
- bune cunostinte de limba engleza;
- cunostinte operare PC: pachetul MS Office;
- carnet de conducere categoria B;
- abilitati de comunicare si negociere.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- training;
- oportunitati de dezvoltare intr-o companie britanica, intr-un mediu profesionist.

Clientul nostru este o companie multinationala ce activeaza de 9 ani pe piata din Romania, fiind un lider mondial in productia de accesorii folosite in industria textila.