Operator telemarketing

COSETIM COMPANY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea si vanzarea prin telefon a pachetelor de servicii ale companiei
- cresterea vanzarilor si a numarului de clienti
- contactarea potentialilor clienti
- negocierea si incheierea de contracte
- derularea activitatii conform politicii companiei,
- utilizarea la maximum a oportunitatilor existente

CERINTE

- limba italiana
- excelente abilitati de comunicare negociere, spirit persuasiv
- experienta pe un post similar reprezinta un avantaj (vanzare directa, asistenta la vanzare)
- orientare spre client
- putere de convingere, tenacitate
- capacitate de a se integra rapid in echipa
- seriozitate si dorinta de afirmare
- persoana dinamica si optimista

BENEFICII OFERITE

- salariul pana la 1200 Lei
- program 6 ore L-V
- mediu de lucru profesional
- bonus pentru indeplinirea targetului sau rezultate deosebite
- training si suport continuu

SARANNO CONTATTATE SOLO LE PERSONE CHE PARLANO LA LINGUA ITALIANA.

DOAR VORBITORII LIMBII ITALIANE VOR FI CONTACTATI.

DESCRIEREA FIRMEI

CALL CENTER