Operator telemarketing

MEDIA SUD MANAGEMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Efectuarea de apeluri telefonice catre persoane fizice si juridice, pentru a le prezenta oferta de abonare la Gazeta de Sud
-Centralizarea activitatii desfasurate, intr-o baza de date Excel

CERINTE

-Capacitate reala de comunicare interpersonala
-Voce calda, persuasiva;o personalitate placuta;calm si stabilitate
-Abilitati de utilizare PC(Microsoft Excel, Word)
-Experienta in domeniul relatiilor cu publicul reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

Se ofera salariu fix +comision , oportunitatea de a lucra intr-un mediu profesionist

GAZETA de SUD este cel mai citit cotidian regional din Romania, avand peste 160.000 de cititori si un tiraj mediu de 30.000 exemplare. In cei 11 ani de la infiintare, GAZETA de SUD a devenit cel mai apreciat si bine vandut ziar din Oltenia.
GAZETA de SUD se distribuie in zona Olteniei si acopera toate domeniile editoriale specifice unui cotidian:stiri locale, probleme sociale, evenimente sportive, sanatate, educatie, retete culinare, programe si recomandari TV, anchete, cultura, economie, evenimente, viata vedetelor si chiar barfe. Un tiraj record (aproximativ 37.000 de exemplare tiparite la Tipografia de SUD) este asigurat, in fiecare vineri, de suplimentul gratuit TV Sud