OPERATOR FACTURARE

Marathon Distribution Group P.L.Craiova

Job expirat

RESPONSABILITATI

* Inregistrarea documentelor conform ISO9001;
* Intocmirea comenzilor pentru aprovizionare;
* Operatiuni de contabilitate primara;
* Gestiune si facturare;arhivare;urmarire incasari;
* Gestionare baze de date (clienti, furnizori, produse)
* Contact direct cu clientii;
* Emiterea ofertei comerciale;
* Intocmire fise clienti;
* Intocmire rapoarte de activitate saptaminale si lunare

CERINTE

*Studii economice
*Minim un an experienta intr-un post similar
*Cunostinte foarte bune de operare PC
*Cunostinte de contabilitate primara
*Disponibilitate program prelungit

Candidatul ideal trebuie sa dea dovada de mult dinamism, sa posede bune abilitati de comunicare, cu initiativa si orientare catre client, dornic sa invete, loial, capabil sa lucreze in echipa.
Abilitati de organizare, comunicare, coordonare

BENEFICII OFERITE

*Bonuri de masa.
*Asigurare de sanatate la o clinica privata.

DISTRIBUITOR OLYMPIA,PAKMAYA,HAME,ATIFCO IN JUDETELE DOLJ,OLT,MEHEDINTI