Înscrie-te la curs gratuit de Mediator social

Asociatia Sanse Egale pentru Fiecare

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
- Participarea gratuita la cursul de mediator social
- Beneficierea de servicii de informare si consiliere profesionala / Suport in realizarea sau imbunatatirea CV-ului
- Participarea la activitati de mediere
- Decontarea transportului

CERINTE

CERINŢE MINIME PENTRU ÎNSCRIERE
• persoane inactive, şomeri de lunga durata, şomeri tineri, şomeri cu vârsta peste 45 de ani, persoane în căutarea unui loc de muncă
• persoane care au domiciliul în Dolj, Olt, Gorj, Mehedinți sau Vâlcea

În cadrul proiectului, accesul la serviciile menţionate mai sus este gratuit.
Centrul pentru Reintegrarea Șomerilor are sediul în Bd. Decebal, Nr. 83, Craiova
Tel: 0351/427.556, 0351/427.569

Mai multe informaţii despre proiect se găsesc pe website-ul www.asociatiasef.ro.
Conţinutul acestui material nu reprezintă în mod obligatoriu poziţia oficială a Uniunii Europene sau a Guvernului României

Asociaţia Şanse Egale pentru Fiecare Craiova are ca viziune o societate modernă incluzivă, bazată pe drepturi la nediscriminare şi egalitate de tratament, care promovează egalitatea de şanse pentru toţi şi beneficiile diversităţii în toate planurile vieţii sociale, dar mai ales pe piaţa muncii. Întreaga activitate este coordonată conform principiului “Munca pe primul loc”, care are la bază tratamentul egal, participare şi acţiune pe piaţa muncii prin empowerment social.