Manipulant depozit/sofer

SIT COLOR

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania angajeaza urgent un manipulant marfuri / sofer cu urmatoarele atributii:

- descarca si incarca marfa din depozitul societatii
- preia marfa din depozitul societatii si o distribuie la clientii alocati conform routingului zilnic
- ajuta la pregatirea marfii in depozit

CERINTE

Cerinte
- experienta in distributia de produse - tencuieli decorative si vopseluri lavabile
- studii medii finalizate
- permis conducere categoria B de minim trei ani
- rezistenta la efort fizic (pentru manipulant)
- persoane ordonate, rezistente la stres

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii)
- salariu motivant
- stabilitatea postului pe termen lung

SIT COLOR dezvolta valoarea casei tale prin satisfacerea permanentă a cerinţelor voastre fata de produsele si serviciile oferite, promovand o politică adaptată cerintelor unor consumatori educati, instruiţi, care pretind o calitate superioara la pret de producator.

Frumusetea se vede cu ochiul liber iar calitatea se verifica in timp.