MANAGER SALA jocuri de noroc

SC PUBLIC BET SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Supravegheaza permanent modul de desfasurare a activitatii in sala de joc
Intocmirea incasarilor zilnice si predarea gestiunii
Activitate de bar: gestionarea zilnica a barului;
Sa organizeze activitatea curenta
Sa formeze profesional echipa din subordine
( prezentarea tipurilor de automate, functionarea acestora, regulile jocului etc)

CERINTE

Studii superioare finalizate
Experienta in organizarea si managementul unei echipe este obligatorie
Orientare catre client
Bune abilitati de comunicare
Persoana dinamica, entuziasta, cu atitudine pozitiva
Responsabilitate, planificare si organizare

BENEFICII OFERITE

* oportunitatea unui loc de munca stabil;

* contract de munca incheiat pe durata nedeterminata, forme legale de munca;

* pachet salarial motivant;

* bonusuri lunare in functie de performante;

* tichete de masa

* laptop;

* telefon;

* accesul la programe de pregatire

Compania Public Bet, avand ca obiect de activitate jocuri de noroc si pariuri sportive, s-a infiintat spre sfarsitul anului 2006, iar in acest moment detine peste 344 puncte de lucru in toata tara.
Public Bet se remarca prin calitatea serviciilor oferite clientilor (oferta de evenimente sportive cat mai variata, cote cat mai mari, mai multe tipuri de pariuri si bonusuri). Acest lucru a creat un climat concurential vizibil si apreciat de jucatori, clientii fideli ai caselor de pariuri putand confirma oricand calitatea serviciilor in ceea ce priveste oferta de pariere si promotiile existente in acest moment, comparativ cu piata pariurilor sportive.