Manager Partener

GOLDEN EVENTS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Administreaza afacerea firmei
Raspunde de rezultatele firmei
Negociaza si incheie contracte in numele firmei cu clientii si furnizorii
Coordoneaza si conduce echipa de angajati
Se ocupa de selectie si recrutarea in interiorul firmei
Stabileste politici de vanzare, politici de pret si conduita in cadrul firmei
La sfarsit de an prezinta partenerilor de afaceri rezultatele si previziunile pentru perioada urmatoare
Stabileste bugetele de venituri si cheltuieli si le da spre aprobare asociatilor

CERINTE

Studii superioare
Experienta in management de afaceri minim 3 ani
Limba engleza: nivel avansat
Foarte bune abilitati de negociere, vanzare.
Spirit intreprinzator
Abiliati de comunicare
Nivel energie ridicat
Prestanta
Indice de invatare peste medie
Posesor permis auto

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv + procent din bussines pe durata colaborarii

GOLDEN EVENTS este o firma specializata in selectie, recrutare si evaluari de resurse umane.