MANAGER FILIALA CITY GARDEN CRAIOVA

ROMSTAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Coordonarea activitatii administrative a filialei – organizarea modalitatii de lucru a angajatilor, instruirea si evaluarea acestora
- Stabilirea si implementarea strategiei de dezvoltare a filialei
- Organizarea si coordonarea echipei de vanzari
- Conceperea si urmarirea bugetului si a planului de vanzari
- Monitorizarea concurentei la nivel local
- Dezvoltarea retelei de clienti si intretinerea relatiilor cu administratia locala

CERINTE

- Minim 3 ani experienta manageriala (reprezinta avantaj experienta pe un post similar)
- Absolvent studii superioare de specialitate (Horticultura)
- Aptitudini de coordonare si motivare a echipei de vanzari, organizare si gestionare a activitatii filialei
- Capacitate decizionala, gandire strategica
- Abilitati de gestionare a bugetelor si construire a targetelor
- Bune abilitati de comunicare si negociere
- Cunostinte operare PC (Word, Excel, Power Point)
- Permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv, corelat cu performantele atinse
- Beneficii specifice pozitiei manageriale (masina, laptop, telefon)
- Dezvoltare profesionala prin training si coaching

Romstal este o companie multinationala specializata in comercializarea instalatiilor pentru constructii. Lider de piata in domeniu, ofera clientilor cea mai variata gama de instalatii hidro-termo-sanitare si servicii la standarde de calitate.
Cu o cifra de afaceri de peste 150 milioane de euro si o vechime de 13 ani pe piata, Romstal are in prezent peste 1400 angajati, avand ca misiune de companie cresterea standardului de viata al clientilor sai.