INSPECTOR RESURSE UMANE

Quanta Resurse Umane SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Administrarea si gestiunea personalului in Departamentul Resurse Umane.

- Se ocupa de incheierea contractelor de munca si a actelor aditionale;
- Introduce datele personalului in evidentele companiei;
- Asigura verificarea si centralizarea datelor din fisele de pontaj;
- Asigura toate datele necesare pentru salarizare si pentru completarea actelor catre autoritatile din domeniu;

CERINTE

Quanta Resurse Umane, companie multinationala in domeniul resurselor umane recruteaza INSPECTOR RESURSE UMANE pentru companie multinationala cu locatia in Slatina.
Daca doriti sa va alaturati unei echipe profesioniste si inovatoare, care continua o traditie de peste 100 de ani in domeniul productiei de anvelope si in care oamenii constituie adevarata valoare, Quanta Resurse Umane va asteapta sa ne cunoastem.

Cerinte:
- Absolvent de studii superioare;
- Atestat de Inspector Resurse Umane;
- Experienta, minim 2 ani intr-o pozitie similara;
- Bune cunostinte de legislatia muncii si de salarizare;
- Cunostinte de limba engleza, nivel avansat;
- Nivel avansat de utilizare a programelor MsOffice (Word, Excel, Outlook), Internet Explorer;
- Foarte bune abilitati de comunicare si relationare cu membri echipei;
- Persoana orientata spre rezultate, atenta la detalii, dinamica si cu capacitate ridicata de adaptare.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv.
- Oportunitati reale de dezvoltare a unei cariere intr-o companie multinationala, intr-un mediu de lucru stabil si performant.

Quanta Resurse Umane is a leading HR services provider, a member of the Quanta group, based in Milano and having more than 40 branches all throughout Italy, Switzerland and the United States.
Quanta\'s portfolio of services includes:
- search and selection of personnel for permanent positions
- supply of detached personnel (staff leasing)
- training
- outsourcing of payroll services
Quanta operates in all of its branches with the principle of quality.

Contacteaza-ne:

Bucuresti - telefon 0040.21.336.396.1;
fax 0040.21.336.396.3, e-mail bucuresti@quanta.com

Craiova - telefon 0040.751.184.498; fax 0040.351.814.388, e-mail craiova@quanta.com

Slatina - telefon 0040.249.433.303; fax 0040.249.433.303, e-mail slatina@quanta.com

Tirgu Jiu - telefon 0040.253.211.372, fax 0040.253.211.372, e-mail tirgujiu@quanta.com

Timisoara, telefon 0040.256.436.345; fax 0040.256.436.349, e-mail timisoara@quanta.com