Ingineri Electronisti

POLYSTART SECURITY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordoneaza si participa la executia lucrarilor de instaltii electronice, sisteme de alarma, sisteme video,control acces, detectie incendii;
- asigura consultanta echipei de lucru cat si clientilor, in ceea ce priveste instalatiile electronice, sisteme de alarma, sisteme video, control acces, detectie incendii;
- raspunde de executarea la timp si de calitatea lucrarilor;
- urmareste activitatea de executie conform proiectului de realizat;
- intocmeste sau ajuta la intocmirea necesarului de materiale pentru aprovizionare;
- prezinta disponibilitate pentru deplasari in tara si strainatate.

CERINTE

Polystart Security, firma cu traditie in domeniul sistemelor de alarma, video, control acces, detectie incendii, isi mareste echipa cu un numar de 7 Ingineri Electronisti. Suntem dornici sa investim in proaspetii absolventi, care alaturi de noi sa-si poata construi o cariera solida in domeniul Ingineriei Electronice.

- studii superioare finalizate, profil tehnic;
- isi poate insusi cu usurinta cunostinte tehnice din urmatoarele domenii: sisteme de alarma, sisteme video, control acces, detectie incendii;
- cunostinte de desen tehnic – partea de interpretare;
- bune cunostinte de limba engleza;
- abilitati PC;
- persoana determinata, dornica sa-si construiasca o cariera in ingineria instalatiilor electronice.

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru profesionist;
- pachet salarial motivant;
- prime de realizare la termen in grafic a lucrarilor;
- posibilitati de promovare.

PolySTART Security, firma cu traditie pe piata din Romania, are ca principal domeniu de activitate proiectarea, executia si comercializarea sistemelor de securitate, sisteme de alarma, sisteme video, control acces, detectie incendii.