INGINER VANZARI - utilaje si scule

PREMIUM HR

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Contacteaza clientii si identifica necesitatile specifice pentru aplicatiile industriale
- Sustine demonstratii tehnice, promoveaza si vinde produsele din portofoliul companiei
- Ofera clientilor consultanta tehnica
- Administreaza si dezvolta portofoliul de clienti
- Isi insuseste cunostintele tehnice si comerciale pentru fiecare gama de produse

CERINTE

- Studii superioare tehnice
- Experienta in activitati de prelucrari mecanice / intretinere si reparatii utilaje / confectii metalice
- Bune abilitati de comunicare
- Persoana responsabila, cu initiativa
- Permis auto categoria B, disponibilitate pentru deplasari in interes de serviciu in zona alocata

BENEFICII OFERITE

Veti face parte dintr-o echipa dinamica, cu nivel profesional ridicat.

Oferta include:
- Pachet salarial atractiv (salariu motivant si comision din vanzari, bonus in functie de performante)
- Autoturism de serviciu, telefon, laptop
- Participari la sesiuni periodice de training intern si extern

Premium HR este o companie de consultanta in resurse umane specializata in optimizarea performantelor capitalului uman.
In toate proiectele pe care le gestionam, vizam cresterea performantelor clientilor nostri. Suntem motivati de rezultate concrete si de a furniza valoare companiilor care apeleaza la solutiile noastre.

Premium HR furnizeaza solutii complete de personal, acoperind toate ariile de interes din sfera resurselor umane:
 Recrutare si Selectie
 Executive Search
 Proiectare si implementare sisteme de management al performantelor
 Audit si implementare proceduri HR
 Diagnoza organizationala
 Consultanta legislatia muncii
 Consultanta bune practici in domeniul managementului resurselor umane