INGINER VANZARI gamele Hidro-Termo si Electrice - filiala CRAIOVA

ROMSTAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vanzarea produselor din segmentul hidro-termo sau electrice
Mentinerea relatiilor cu clientii din portofoliu

CERINTE

Studii Superioare Tehnice
Abilitati de comunicare, vanzari si negociere
Experienta in ofertarea echipamentelor hidro-termo sau electrice constituie avantaj
Dinamism, interes pentru deplasari
Cunostinte operare PC (Word, Excel)

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv
Autoturism de serviciu
Training si oportunitati de dezvoltare a carierei

Romstal este o companie multinationala specializata in comercializarea instalatiilor pentru constructii. Lider de piata in domeniu, ofera clientilor cea mai variata gama de instalatii hidro-termo-sanitare si servicii la standarde de calitate.Cu o cifra de afaceri de peste 100 milioane de euro si o vechime de 13 ani pe piata, Romstal are in prezent peste 1500 angajati, avand ca misiune de companie cresterea standardului de viata al clientilor sai.