Inginer Vânz¿ri

POLYSTART SECURITY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

Minim 2 ani experienta in vanzari
Studii superioare profil tehnic
Limba englez¿, MS Office
Disponibilitate deplas¿ri
Permis auto
Capacitate de organizare, rela¿ionare, comunicare, negociere

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant, Laptop,
ma¿in¿, Telefon Mobil
Mediu de lucru profesionist
Traininguri în ¿ar¿ ¿i str¿in¿tate

Grupul Polystart reprezint¿ unul dintre cele mai dinamice grupuri de firme din România, în întregime cu capital privat. Cu o experien¿¿ de peste 12 ani în domeniu, majoritatea societ¿¿ilor din grup se afl¿ în Topul Local ¿i Na¿ional, având o înalt¿ rentabilitate ¿i oferind locuri de munc¿ pentru aproximativ 1200 de persoane.

În cadrul companiei Polystart Security, inginerii de vânz¿ri se ocup¿ de promovarea urm¿toarelor tipuri de servicii ¿i sisteme de securitate:
Servicii de consultan¿¿ privind securitatea obiectivelor
Sisteme electronice de securitate (Alarmare la efrac¿ie, Protec¿ie perimetral¿, Sisteme de supraveghere video – TVCI, Control acces)
Sisteme Life safety (Alarmare în caz de incendiu , Stingere, Public address, Sisteme vocale de evacuare, Nurse call pentru spitale)
Sisteme de comunica¿ii (Cablare structural¿, Sisteme de voce date, Comunica¿ii Radio, Înregistrare audio, Sisteme de conferin¿¿)

Echipa Grupului Polystart te a¿teapt¿ !