Inginer textile, Tehnician control- calitate confectii textile

SC AUVIMIST IMPEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- organizeaza si coordoneaza activitatea de productie si verificare a fluxului de fabricatie ;
- raspunde de calitatea productiei realizate si de activitatea personalului din subordine
- gasirea de metode pentru eficienta procesului de productie

CERINTE

- cunostinte tehnice in domeniul confectiilor de dama, procese tehnologice, materiale, echipamente pentru a gestiona produse cu un grad ridicat de calitate
- cunostinte temeinice in construirea tiparelor (manual, pe carton, electronic);
- experienta pe o pozitie similara in domeniul confectiilor Made to Measure constituie avantaj
- capacitatea de a asimila noi cunostinte intr-un timp scurt
- foarte bune abilitati de organizare, coordonare si dezvoltare a activitatilor de productie

BENEFICII OFERITE

- salariul va fi discutat in cadrul interviului final, in functie de nivelul dovedit de pregatire profesionala si experienta in domeniu
- mediu de lucru placut/posibilitatea dezvoltarii personale si avansarii in cariera

SC AUVIMIST IMPEX SRL este o companie ce activeaza in industria usoara,produce o gama variata de articole pentru femei. In cei 22 ani de existenta, politica firmei a fost orientata catre identificarea si satisfacerea nevoilor clientilor sai printr-un proces continuu de largire a gamelor de produse oferite, la un raport pret/calitate cat mai competitiv.Sediul central al firmei este in Craiova cu distributie in toate orasele mari.