Inginer Service

ROMCONSULT INTERNATIONAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- activitati de intretinere si reparatii pentru produsele vandute;
- realizarea de vizite regulate la clienti pentru a vedea stadiul functional al produsului achizitionat, in perioada de garantie;
- asigurarea mentenantei si a service-ului la sediul Clientului pentru produsele Companiei;
- realizarea de interventii tehnice/reparatii conform cu standardele de calitate ale Companiei;
- activitati administrative si de echipa
- participarea la targuri si expozitii.

CERINTE

- absolvent Facultate Electrotehnica/ Automatica/ Electrotehnica
- experienta in activitatea practica de service aparatura complexa (automatica, hidraulica, pneumatica etc.) reprezinta avantaj;
- permis de conducere, categoria B
- disponibilitate pentru deplasari;
- spirit de echipa;
- pasiune si abilitati pentru domeniul tehnic;
- cunostiinte de limba engleza, pentru a intelege documentatia tehnica;
- abilitati de comunicare si relationare cu clientii;
- dorinta de a invata si de a se autoperfectiona
- capacitate de analiza si organizare a activitatilor curente

BENEFICII OFERITE

- salariu fix su bonusuri in functie de realizari;
- bonuri de masa;
- telefon, masina;
- traininguri periodice.

Romconsult International, companie de consultanta in domeniul resurselor umane, este liderul regional in acest domeniu pentru zona de Sud-Vest a tarii. Oferim in principal servicii de recrutare - selectie - plasament de personal specializat precum si consultanta de-a lungul intregului lant de valoare.