INGINER PROIECT FORD CRAIOVA

IMSAT SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordonarea echipelor de montaj, planificarea unor lucrari in santier
- interfata cu clientul pentru partea tehnica, clarificarea aspectelor tehnice
- gestiunea documentelor de santier: documentatia tehnica, nomenclatorul de piese, etc
- isi insuseste si rezolva problemele tehnice aparute in santier

CERINTE

Studii superioare in domeniul Mecanic, Electromecanic sau Electric
Limbi straine: engleza nivel avansat, limba franceza sau germana constituie avantaj
Bune cunostinte de operare PC: Word, Excel, PowerPoint, MS Project, Acad 2D
Atentie foarte mare la detalii, meticulozitate
Atentie si viteza de reactie foarte buna, perspicacitate, constiinciozitate, spirit de initiativa, capacitate de a lua decizii.
Capacitate de analiza si sinteza buna
Capacitate de a intocmi planuri si programe, de a organiza si controla o activitate ce se desfasoara sub presiune
Capacitate de intelegere foarte buna, abilitati de comunicare excelente

BENEFICII OFERITE

mediul de lucru profesionist, salariul atractiv, bonuri de masa, prime de Craciun si Paste

DESCRIEREA FIRMEI

Integrator de servicii industriale:
- proiecte la cheie in industria cimentului, infrastructura telecomunicatii, echipamente electrice si de automatizari, retele voce-date, sisteme de securitate, confectii si structuri metalice
- antreprenor general constructii civile si industriale