Inginer operator masuratori EMF si agent vanzari servicii

Infarom

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitatea este de teren, constand in operarea de masuratori ai parametrilor campului electromagnetic in locatiile beneficiarilor (firme, institutii si persoane fizice). Se executa masuratori cu aparatura din dotare, conform instructiunilor si trainingului, se completeaza fisa de masuratoare cu datele masurate si interpretarea acestora in raport cu normele ICNIRP, se factureaza si incaseaza tariful serviciului.
Mai multe detalii privind masurarea campului electromagnetic la http://camp-electromagnetic.infarom.ro
Activitatea de operare este combinata cu cea de agent vanzarii servicii, in vederea gasirii de noi clienti.

CERINTE

Abslovent facultate tehnica (preferabil electronica/electrotehnica) sau student an terminal.

BENEFICII OFERITE

Se incheie conventie civila. Plata consta in comision fix 20 RON brut per masuratoare programata de firma si 30 RON brut per masuratoare la un beneficiar gasit prin activitatea de agent vanzari. Se pot executa 1 - 10 masuratori zilnic, in functie de cerere.

DESCRIEREA FIRMEI

Editura tehnica/stiintifica