Inginer Mentenanta Utilitati pentru companie multinationala Targu Jiu

OBIETTIVO LAVORO ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- se ocupa cu mentenanta utilitatilor din cladirile fabricii
- alcatuieste planurile de intretinere preventiva sau de urgenta
- se ocupa cu instalarea noilor echipamente
- efectueaza controalele periodice cerute de catre autoritati
- analizeaza datele de consum, identifica pierderile si eventualele castiguri

CERINTE

- studii superioare tehnice
- experienta pe o pozitie similara
- cunostinte limba engleza (italiana) nivel mediu-avansat
- foarte bune abilitati de operare calculator

BENEFICII OFERITE

- se ofera perioada de formare profesionala
- posibilitatea de a lucra in cadrul unei companii de renume
- recunoasterea meritelor

DESCRIEREA FIRMEI

Obiettivo Lavoro Romania srl desfasoara activitati de:
- Selectie si plasare a fortei de munca in Romania
- Agentie de munca temporara in Romania
- Recrutare si selectie de forta de munca pentru strainatate