Inginer mecanic proiectant

OBIETTIVO LAVORO ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

SC Obiettivo Lavoro Romania recruteaza pentru clientul sau, Companie multinationala din Sibiu, INGINER MECANIC PROIECTANT.

- proiectare in CAD pentru suspensii si pentru aspecte generale de prezentare;
- pregatirea schitelor pentru client;
- realizarea studiilor de rezistenta;
- sustinerea specificatiilor produsului si proiectare- FMEA;

CERINTE

- studii superioare tehnice in urmatoarele domenii: Mecanica, Electromecanica;
- bune cunostinte CAD- cel putin un proiect sustinut in CATIA V% sau alte programe(ex. Proengineer);
- bune cunostinte de limba engleza;
- abilitati de comunicare si flexibilitate;
- persoana dinamica, responsabila.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- facilitati de relocare;
- programe de training intensiv si continuu;
- posibilitatea de a profesa utilizand una dintre cele mai noi tehnologii;
- posibilitati de avansare profesionala in functie de performante.

DESCRIEREA FIRMEI

Obiettivo Lavoro Romania srl desfasoara activitati de:
- Selectie si plasare a fortei de munca in Romania
- Agentie de munca temporara in Romania
- Recrutare si selectie de forta de munca pentru strainatate