INGINER INSTALATII PETROL SI GAZE

TOP ASSISTANTS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabil cu mentenanta instalatiei de umplere si intretinerea tehnica a instalatiilor
Se subordoneaza direct managerului de fabrica pe care il reprezinta in lipsa acestuia

CERINTE

Candidatul ideal trebuie sa detina cel putin doua dintre urmatoarele atestate:
- autorizatie ISCIR
- autorizatie SSM (Sanatate si Securitate in Munca)
- Consilier de Siguranta a Transportului
- Quality Management
- PSI/Situatii de Urgenta
- Protectia Mediului

Alte cerinte:
- Persoana matura, responsabila,experienta tehnica, abilitati de coordonare si management
- Diploma de inginer mecanic sau experienta in domeniu

BENEFICII OFERITE

Companie multinationala, lider mondial in domeniul GPL

DESCRIEREA FIRMEI

TOP ASSISTANTS - PERFORMANCE IN ASSISTANCE!

Suntem tineri pentru ca lucram cu oameni tineri.

Suntem recomandati de marea majoritate a candidatilor pentru ca ne pasa, iar noi recomandam la randul nostru.

Suntem singura agentie de recrutare din Romania focusata pe personalul tanar, dar nu numai.

Esti inca student, dar vrei sa lucrezi, ai absolvit o facultate si vrei un job bun, lucrezi deja dar cauti o noua provocare?

Trimite-ne un CV si te vom surprinde cu oferte de la cele mai importante companii de pe piata.