Inginer electrician

ROMCONSULT INTERNATIONAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordoneaza activitatea departamentului sau
- asigura necesarul de aparatura si echipament si raspunde de folosirea lor pentru lucrarile aferente
- controleaza exploatarea utilajelor pe parte electrica si ia masuri de prevenire a avariilor
- organizeaza si executa lucrari de reparatii si intretinere a instalatiei electrice din fabrica
- intocmeste planul de optimizare al instalatiei electrice

CERINTE

- absolvent al unei facultati cu profil de instalatii electrice
- experienta de minim 3-5 ani pe un post asemanator
- abilitati de conducere si coordonare
- abilitati de comunicare si relationare
- capacitatea de a gestiona si motiva echipa
- bune abilitati tehnice
- spirit de initiativa
- persoana foarte bine organizata orientata spre obtinerea de rezultate
- cunostinte PC
- carnet de conducere cat.B
- cunostinte de limba engleza la nivel conversational

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- masina, telefon
- bonusuri diverse

Romconsult International, este unul dintre jucatorii importanti pentru zona de Sud-Vest a tarii in sfera consultantei pentru domeniul resurselor umane. Oferim in principal servicii de recrutare - selectie - plasament de personal specializat precum si consultanta aferenta acestui proces.