Inginer Control Productie pentru companie multinationala din Slatina

OBIETTIVO LAVORO ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- sa defineasca planul de productie pentru aria de productie ce se afla in responsabilitatea sa
- sa analizeze ponderea si sa optimizeze resursele disponibile
sa lucreze cu Planul de Productie Planificat optimizandu-se ciclul de productie si activitatea de productie in conformitate cu targetele propuse

CERINTE

- absolvent studii universitare (Automatica, Informatica, Informatica Economica, Cibernetica)
- cunoasterea limbii engleze nivel mediu-avansat
- foarte bune cunostinte PC (Office, Internet, SAP constituie avantaj)
- cunoadtinte de analia costuri si beneficii
- capacitate de organizare si coordonare

BENEFICII OFERITE

- posibilitate de avansare in cadrul unei companii de renume
- recunoasterea meritelor in cadrul companiei

DESCRIEREA FIRMEI

Obiettivo Lavoro Romania srl desfasoara activitati de:
- Selectie si plasare a fortei de munca in Romania
- Agentie de munca temporara in Romania
- Recrutare si selectie de forta de munca pentru strainatate