Inginer constructii civile / industriale

INNOVATIVE MANAGEMENT PROFESSIONAL GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitatea presupune coordonarea activitatii de teren la nivelul santierului societatii organizat la Craiova. Domeniul de activitate in care se va desfasura activitatea este oil& gas, insa jobul propriu-zis presupune coordonarea activitatii unei echipe de operatori de utilaje de constructii, care efectueaza operatiuni de excavare, mentenanta, pregatirea terenului pentru lucrarile de constructii, etc.
Responsabilitatile postului includ:
- coordonarea activitatii personalului din subordine
- raportarea progresului lucrarilor in conformitate cu procedurile contractorului
- verificarea corectitudinii documentelor intocmite de personalul din subordine si aprobarea acestora in conformitate cu procedurile contractorului
- management de proiect la nivelul santierului coordonat
- comunicarea efecienta cu contractorul
- negocierea locala a anumitor contracte cu furnizori

CERINTE

- persoana sociabila, cu studii tehnice finalizate si experienta relevanta in domeniu
- experienta anterioara in domeniul oil & gas constituie un avantaj
- se solicita cunostinte de limba engleza la nivel avansat
- se solicita cunostinte de operare pe calculator, in special pachetul Office, cu accent pe MS Excel
- localizare in Craiova sau disponibilitate pentru relocare

BENEFICII OFERITE

Se va negocia la angajare.

Societate comercială cu capital privat integral romanesc, ce furnizeaza servicii complexe de consultanta si inginerie in domeniul constructiilor civile si industriale.