GESTIONAR - Punct de Lucru - (cu experienta)

TOTGSM COMUNICATION

Job expirat

RESPONSABILITATI

- preluarea si gestionarea produselor din gestiunea proprie;
- eliberarea articolelor din magazie conform procedurilor interne ale firmei;
- participa la realizarea periodica a inventarului articolelor din magazie;
- evidenta si gestiunea articolelor existente in stoc;
- propuneri de stoc minim si efectuarea necesarului de aprovizionare;
- evidenta, gestiunea si arhivarea documentelor de primire-predare a articolelor din magazie;
- sesizare probleme neconforme privind gestiunea catre conducere;
- introducerea in sistem a documentelor aferente gestiunii.

CERINTE

- studii medii sau studii superioare de specialitate;
- minim 1 an experienta intr-o pozitie similara;
- cunostinte operare PC sunt necesare;
- persoana ordonata, organizata, hotarata;
- de preferinta fata.

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- lucru intr-o ochipa tanara, dinamica si profesionista;
- salariu fix;
- bonusuri suplimentare in functie de indeplinirea sarcinilor de servici;
- bonuri de masa;
- telefon de serviciu.

TOTGSM COMUNICATION este una dintre cele mai importante Companii Nationale care activeaza pe piata distributiei cartelelor pre-platite a operatorilor de telefonie (mobila si fixa) din Romania (Vodafone, Orange, Cosmote, Romtelecom).