Gestionar Depozit

ROKOR TRADING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Raspunde de primirea, pastrarea si eliberarea marfurilor din gestiunea sa;
- Raspunde de pregatirea comenzilor;
- Raspunde de informarea corecta si la timp cu privire la situatia stocurilor;
- Raspunde de intocmirea corecta, conforma cu realitatea, a actelor ce ii sunt necesare gestionarii marfurilor;
- Raspunde de verificarea corectitudinii documentelor care insotesc marfa care ii intra in gestiune;
- Raspunde de respectarea intocmai a procedurilor de lucru.

CERINTE

- Minim absolvent studii medii;
- Abilitati tehnice;
- Persona responsabila si comunicativa;
- Fara antecedente penale;
- Domiciliul in orasul Craiova;
- Cunostinte utilizare PC (pachetul MsOffice: Word, Excell si un client de email);
- Experienta in domeniu de minim 1 an.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
- Un mediu de lucru dinamic;
- Pachet salarial motivant;
- Program de lucru Luni - Vineri;
- Sansa unei cariere de succes intr-o companie nationala.

DESCRIEREA FIRMEI

Rokor Trading face parte din grupul de firme ROKOR.

Obiectul de activitate al firmei este importul si distributia de piese pentru autoturisme, uleiuri si accesorii auto, activitate service.
In afara pieselor de schimb pentru orice autoturism , firma distribuie si uleiuri Castrol, Daewoo, Aral si Mobil, huse, acumulatori auto, geamuri, anvelope si alte accesorii.

In 2006, Rokor Trading a inaugurat cel mai modern service auto din Oltenia.