Gestionar - cod Cr-Gest-01

ROKOR ECOSTYLE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Raspunde de primirea, pastrarea si eliberarea marfurilor din gestiunea sa;
- Raspunde de pregatirea comenzilor;
- Raspunde de informarea corecta si la timp cu privire la situatia stocurilor;
- Raspunde de intocmirea corecta, conforma cu realitatea, a actelor ce ii sunt necesare gestionarii marfurilor;
- Raspunde de verificarea corectitudinii documentelor care insotesc marfa care ii intra in gestiune;
- Raspunde de primirea, verificarea si curatarea aparatelor care se intorc in gestiune de la clienti;
- Raspunde de: schimbarea capacelor sparte, inlocuirea rezervorului de apa calda, reconditionarea aparatului la exterior;
- Raspunde de respectarea intocmai a procedurilor de lucru.

CERINTE

- minim absolvent studii medii;
- abilitati tehnice;
- persona responsabila si comunicativa;
- fara antecedente penale;
- domiciliul in orasul Craiova;
- cunostinte utilizare PC (pachetul MsOffice: Word, Excell si client de email);
- cunostinte intocmire documente specifice activitatii de gestiune;
- experienta in domeniu de minim 1 an.

BENEFICII OFERITE

- un mediu de lucru dinamic;
- pachet salarial motivant;
- sansa unei cariere de succes intr-o companie nationala

SC ROKOR ECOSTYLE SRL este o firma mixta romano-coreeana, componenta a grupului de firme ROKOR.
In acest moment sunt active 7 filiale in cele mai importante orase din tara, fiind in continua dezvoltare, avand in acest moment peste 7.000 de clienti activi si peste 10.000 de purificatoare montate.

Obiect de activitate: Importul si comercializarea purificatoarelor de apa Waterpia (produse de una dintre firmele lider de piata in domeniu: WonBong Co LTD, Coreea), asigurand si serviciile aferente (consultanta, instalare, mentenanta), prin intermediul unei echipe de specialisti in domeniu.

www.waterpia.ro