Functionar Administrativ/Contabil

SC KOOL TOOL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- urmareste inregistrarile si verifica reflectarea corecta in contabilitate si la timp a operatiunilor derulate;
- indosariaza si verifica modul de gestionare si arhivare a documentelor operate;
- colectare completa si in termen a documentelor contabile;
- elaborare diverse situatii financiare, evidente;
- indeplineste atributii administrative si de secretariat;
- tine sub control evolutia comenzilor in curs si intocmeste rapoarte de informare pentru clienti;
- alte responsabilitati prevazute in fisa postului.

CERINTE

Canditatul va trebui sa parcurga o perioada de pregatire practica pentru a se familiariza cu profilul societatii.
Candidatul ideal trebuie sa aiba urmatoarele caracteristici:
-excelente abilitati de organizare si comunicare
-studii financiar-contabile sau administrative
-orientare catre rezultate
-spirit de echipa
-dorinta de a evolua, incredere in sine si pasiune pentru ceea ce face
-cunoasterea limbii engleze la nivel avansat atat scris cat si vorbit
-cunoasterea altor limbi straine constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

Societatea produce si comercializeaza cataloage comerciale care folosesc la identificarea culorilor vopselelor de par si de care producatorii de vopsele de par au nevoie pentru a-si promova si vinde produsele lor.
Societatea lucreaza cu companii la nivel mondial pe piata cosmeticii.
Exista posibilitatea de a dezvolta o cariera de succes intr-o echipa tanara si dinamica si de a avansa in functii de conducere.

Societatea produce si comercializeaza cataloage promotionale cu suvite de par care folosesc la identificarea culorilor vopselelor de par si de care producatorii de vopsele de par au nevoie pentru a-si promova si vinde produsele lor.