Facility Manager - companie multinationala Slatina

OBIETTIVO LAVORO ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Are rol de legatura intre companie si furnizorii relevanti pentru dezvoltarea si monitorizarea design-ului , arhitecturii si standardelor corporative , pentru trenuri si cladiri si pentru modificarile operate.
- Stabileste termene limita si ofera suport la stabilirea bugetelor pentru aprobarea managementului.
- Asigura conformitatea design-ului si proiectelor de constructie conform costurilor aprobate , planificarii si parametrilor de performanta.
- Asigura incadrarea serviciului in costuri optime prin administrarea efectiva si imbunatatirea continua si optimizarea costului facilitatilor si gamei de servicii.
- Dezvolta si administreaza zi de zi operatiunile cladirilor pentru infrastructura
- Planifica, administreaza achizitii specializate si dezvolta proiecte in vederea gasirii de solutii optime pentru externalizarea solutiilor administrative.
- Administreaza din punct de vedere tehnic si constructiv cladirile, indiferent de destinatia acestora.
- Alcatuieste si propune spre aprobare programe de intretinere preventiva.
- Asigura comunicarea intre companie si organele locale si de stat competente, precum si cu orice alte autoritati care au atributiuni in domeniul constructiilor industriale si civile si al autorizarilor.
- Acorda managerului direct si conducerii , in general, sprijin in problemele tehnice si constructive care pot aparea.

CERINTE

- absolvent studii superioare tehnice
- cunostinte AutoCAD/ MS Office
- 2 ani expereinta intr-o pozitie similara
- atitudine proactiva, spirit de echipa si abilitati de comunicare

BENEFICII OFERITE

-posibilitatea formarii unei cariere solide in cadrul unei companii de succes
-recunoasterea meritelor

DESCRIEREA FIRMEI

Obiettivo Lavoro Romania srl desfasoara activitati de:
- Selectie si plasare a fortei de munca in Romania
- Agentie de munca temporara in Romania
- Recrutare si selectie de forta de munca pentru strainatate