DIRECTOR SUCURSALA BANCARA RETAIL MOTRU,CARACAL (sucursale nou infiintate)

MERITOCRACY

Job expirat

RESPONSABILITATI

Directorul (doamna/domn) sucursalei este resposabil de atingerea tintele financiare atat pe segmentul IMM, cat si pe cel de persoane fizice,precum si de managementul sucursalei din punct de vedere operational cu respectarea deplina a normelor BNR si a legislatiei in vigoare.
Persoana aleasa va avea si responsabiltatea crearii unei echipe dinamice de profesionisti si coachingul noilor angajati

CERINTE

- cunoastere cel putin medie a limbii engleze
- studii superioare preferabil economice
- experienta bancara practica in activitatea de creditare a IMMurilor si persoane fizice (minimum 2 ani)
- personalitate proactiva, orientata spre vanzari si dezvoltarea afacerilor, bun comunicator, abilitati de a lucra cu oamenii
- o reputatie foarte buna
- preferabil cu domiciliul stabil in orasul in care se afla sucursala

BENEFICII OFERITE

Competitiv, se asigura mobil, masina de serviciu si alte beneficii

Obiect principal de activitate:consultanta in management in special pentru sectorul financiar bancar.Ca firma credem in dreptul inalienabil al fiecarei persoane de a fi fericita. Daca esti fericit la locul de munca de munca ai rezolvat 75% din problema. De aceea sprijinim atat firmele, cat si candidatii sa obtina o potrivire cat mai buna intre post/companie si persoana astfel incat sa auzim, cu totii, numai de bine.