DIRECTOR REGIONAL DE VANZARI - (OLT, MEHEDINTI, GORJ, DOLJ, VALCEA, ARGES, TELEORMAN)

ADD VALUE SERV

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Incheierea contractelor de achizitii si input-uri pe zona;
• Urmarirea derularii contractelor incheiate pana la finalizare;
• Cresterea portofoliului de clienti si mentinerea relatiilor cu cei existenti.

CERINTE

• Experienta in domeniul comertului cu pesticide, ingrasaminte alte inputuri (eventual cereale si seminte oleaginoase) minim 2 ani;
• Absolvent studii superioare (de preferat absolvent studii superioare agronomice sau mecanica agricola de lunga durata);
• Persoana persuasiva cu abilitati dezvoltate de bun negociator;
• Persoana tanara, dinamica, capacitate de reprezentare la nivel ridicat;
• Permis de conducere categoria B;

BENEFICII OFERITE

• Pachet salarial atractiv (salariu de baza fix, bonus pe masura performantelor, bonuri de masa);
• Autoturism, Laptop si Telefon de serviciu;
• Mediu de lucru profesional.

Pentru prestigios grup de firme din domeniu agri-business.

Trimite CV cu poza si asteptari salariale la contact@addvalue.ro si afla mai multe despre aceasta oportunitate profesionala. Doar candidatii selectati vor fi contactati in urmatoarele 4 saptamani. Confidentialitate.

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare, training si consultanta
www.addvalue.ro