Director PR

Ruris

Job expirat

RESPONSABILITATI

Organizarea de evenimente interne si externe ( de imagine, lansare servicii noi : prezentare campanii promotionale, locale si regionale;
Dezvoltarea de bune relatii cu media locala si nationala
Relatii cu oficialitatile locale in orasele importante
Coordonarea implementarii ghidului de amenajare a Centrelor de Relatii cu Clientii;
Evaluarea si monitorizarea activitatii de promovare retail;
Organizarea evenimentelor din cadrul Departamentului de Marketing si Vanzari la nivel regional;
Monitorizarea nivelului de indeplinire a responsabilitatilor si sarcinilor echipei;
Identificarea modalitatilor de motivare a angajatilor, si aplicarea acestora;
Identificarea liniilor de comunicare pe fiecare zona functie de specific
Identificarea si realizarea necesarului de materiale de promovare;
Elaborarea strategiilor regionale anuale;
Realizarea de rapoarte regionale.

CERINTE

Bun organizator si coordonator
Persona dinamica si cu un mare simt al creatiei, inovatiei in materie de PR
Cunostiinte avansate in PR
Personalitate puternica cu multa initiativa
Persona cu spirit antreprenorial
Disponibilitate la deplasari in tara
Cunoasterea limibi engleze

BENEFICII OFERITE

Salariul motivant
Dezvoltarea pe plan profesional

Productie si desfacere echipamente agricole, si utilaje pentru intretinerea spatiilor verzi.