DIRECTOR GENERAL

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

1.stabilirea ¿i men¿inerea contactelor cu clien¿ii ¿i poten¿ialii clien¿i
2.conceperea, execu¿ia ¿i permanenta actualizare a unei baze de date privind clien¿ii ¿i vânz¿rile pe categorii de produse
3. atingerea targetului prestabilit prin vânz¿ri efective lunare
4. analizarea zilnic¿, s¿pt¿mânal¿, lunar¿, anual¿ a rezultatelor ¿i g¿sirea de noi solu¿ii de îmbun¿t¿¿ire continu¿ a acestora
5.locatie centrala in Craiova

CERINTE

Cerinte
1.Studii superioare .
2.Spirit de ini¿iativ¿,de conducere, orientare spre rezultat, flexibilitate.
3.Abilit¿¿i de comunicare
4.Abilit¿¿i de redactare a rapoartelor de vânz¿ri zilnice, s¿pt¿mânale, lunare, anuale
5.Abilit¿¿i de planificare ¿i organizare
6.Cuno¿tin¿e ¿i metode de vânz¿ri
7.Abilit¿¿i de utilizare a tehnicilor ¿i informa¿iilor promo¿ionale
8.Abilit¿¿i de analiz¿ ¿i rezolvare a problemelor minore,majore
9.Abilit¿¿i de convingere ¿i influen¿¿ a clien¿ilor
10.Riguros, meticulos, capabil de munc¿ în termene limit¿
11.permis conducere cat.B

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonus):
la angajare: telefon, laptop, masina, comision vanzari