Coordonator Zonal Craiova

S.C. PostMaster S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordonarea unei echipe in efectuarea distributiei de materiale publicitare. Coordonatorul Zonal va trebui sa selecteze, sa instruiasca si sa coordoneze activitatea echipei locale, in concordanta cu cerintele specifice fiecarui proiect.

CERINTE

Dorim sa angajam persoane entuziaste si responsabile avand experienta in coordonarea unei echipe.
Pozitia presupune o relationare frecventa cu reprezentantii clientiilor companiei, motiv pentru care se acorda o atentie deosebita abilitatilor de comunicare ale fiecarui candidat.
Candidatul ideal va trebui sa fie in masura sa-si planifice atat propria activitate cat si activitatea intregii echipe, sa fie un bun organizator, atent la detalii, si sa aiba cunostinte de operare PC (programe de baza - Excel, Word, Outlook).
Alte conditii: Permis de conducere auto categoria B.

BENEFICII OFERITE

Sansa dezvoltarii calitatilor intr-un mediu dinamic, profesional si transparent, in conditii salariale deosebite.

Compania este in primele luni de activitate si desfasoara activitati de distributie de materiale publicitare si curierat.