Coordonator transport pentru gestionare parc auto

AVI SRL CRAIOVA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Gestionarea parcului auto;
- Planificarea si coordonarea aprovizionarilor si livrarilor zilnice;
- Optimizeaza costurilor legate de transport si formalitati;
- Intretinerea tehnica si asigurarea functionalitatii parcului auto;
- Coordonarea si supravegherea activitatii conducatorilor auto;
- Intocmirea documentelor de transport.;
- Realizarea rapoartelor de activitate si prognozarea cheltuielilor aferente activitatilor de logistica si achizitii;
- Reprezentarea firmei in relatiile cu tertii: ARR, RAR, IJP,societati de asigurari etc.

CERINTE

- atestate ARR pentru activitatea de coordonator transport marfa si consilier de siguranta;
- posesor permis de conducere minim cat. B;
- cunostiinte solide de mecanica auto;
- disponibilitate program prelungit;
- constituie avantaj cunoasterea limbii engleza/germana/franceza.

BENEFICII OFERITE

- masina de serviciu si telefon;
- salariu corespunzator activitatii prestate si bonuri de masa;
- lucru in mediu tanar si dinamic, cu reale posibilitati de dezvoltare a carierei intr-o companie de prestigiu.

Firma de proiectare si productie de obiecte sanitare din materiale compozite.