Coordonator Regional de Vanzari SUD-VEST : Timisoara, Valcea, Gorj, Dolj, Mehedinti, Hunedoara, Caras-Severin

Capitol Intermediar de Produse Bancare

Job expirat

RESPONSABILITATI

 Training al inspectorilor si al agentilor pentru produse bancare
 Promovarea avantajelor vanzarii produselor bancare in randul fortei mobile
 Monitorizarea vanzarilor
 Asigurarea unei flux coerent de informatii la nivel local
 Coordonarea comunicarii intre inspectori/agenti si reprezentantii bancii

CERINTE

 Studii superioare;
 Minimum 3 ani experienta in domeniile bancar sau asigurari;
 Cunoasterea notiunilor de baza folosite in asigurari si domeniul bancar;
 Minimum 2 ani in coordonarea uneia, sau mai multor echipe de vanzari directe;
 Capacitate de analiza si organizare;
 Orientare spre client si rezultate;
 Atentie distributiva, flexibilitate si rezistenta la stres;
 Spirit autodidact;
 Capacitate de a se dedica obiectivelor de performanta specifice echipei din care face parte.
 Abilitati foarte bune de vanzare, negociere, coordonare si prezentare
 Bune cunostinte de operare pe calculator (Word, Excel, Outlook);

BENEFICII OFERITE

- salariu fix
- partea variabila din vanzari
- alte beneficii

Grupul de brokeri Capitol are ca actionari Omniasig, BCR Asigurari, BCR Asigurari de Viata si Asirom, iar persoanele cautate vor coordona vanzarea de produse bancare in corelatie cu asigurari, in zona de sud a tarii.