Coordonator Punctu de Lucru Craiova

Mobile Distribution

Job expirat

RESPONSABILITATI

- stabilirea si indeplinirea obiectivelor urmarind criteriile trasate de companie
- coordonarea fortei de vanzare directa
- organizeaza si conduce sedintele de vanzari
- raporteaza periodic rezultatele activitatii superiorului direct
- dezvoltarea pietei
- respectarea politicii si procedurilor companiei in activitate

CERINTE

- studii superioare
- experienta in vanzari si in coordonare min 3 ani
- cunostinte solide operare PC (pachet MS Office)
- bune abilitati de comunicare si relationare
- capacitate foarte buna de auto-organizare
- implicare puternica in activitate, initiativa si orientare spre rezultate
- responsabilitate maxima
- permis de conducere categoria B (minim 2 ani)

BENEFICII OFERITE

- venit corelat cu munca depusa
- mediul de munca la standarde ridicate, axat pe performanta
- perfectionare permanenta prin programe de pregatire profesionala

Prin parteneriatele sale cu cele mai importante firme producatoare din domeniul comunicatiilor mobile, compania Mobile Distribution reprezinta cea mai importanta firma de distributie de telefoane mobile si accesorii, telefoane fixe si cartele prepay.

Infrastructura de care dispunem, personalul foarte bine pregatit si nu in ultimul rand produsele si ofertele care ne reprezinta ne-au ajutat sa devenim cea mai buna firma din domeniu.

Satisfactia clientilor nostri este motivul pentru care oferim o gama variata de produse a caror calitate o garantam, organizam periodic promotii, sistemul de colaborare bazandu-se pe o grila de discount-uri.

Toate aceste servicii sunt foarte bine completate cu un suport tehnic renumit prin promptitudine si profesionalism