CONTABIL SEF PUNCT DE LUCRU

DEN BRAVEN ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Primirea si evidenta instrumentelor de plata de la agenti
- Inregistrarea chitantelor in Navision
- Operarea platilor in Navision - verificarea soldului de casa
- Inregistrarea si urmarirea deconturilor de cheltuieli pe angajati
- Inregistrarea incasarilor si platilor prin banca
- Intocmirea registrului de casa
- Redactare registru intrari-iesiri
- Depunerea numerarului la banca si ridicarea extraselor de cont
- Listarea si urmarirea balantei de solduri la ct 542
- Inregistrarea facturilor de cheltuieli
- Verificare lunara balanta solduri ct 411– rezolvarea diferentelor
- Listarea situatiei privind facturi neincasate pe agenti
- Listare si verificare jurnal vanzari cu documente emise

CERINTE

- Studii superioare economice
- Experienta de minim 5-7 ani
- Cunoasterea unui program de ontabilitate (cunoasterea programului Navision constituie un avantaj)
- Persoana foarte corecta si cinstita in relatii cu fostii angajatori (disponibil sa sustina testul Poligraf)

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant
- Tichete de masa

DESCRIEREA FIRMEI

DEN BRAVEN ESTE LIDER MONDIAL IN IZOLANTI PROFESIONALI