CONTABIL - CRAIOVA

CURIERO

Job expirat

RESPONSABILITATI

* Intocmirea documentelor primare si inregistrarea contabila
* Inregistrarea operatiunilor contabile curente in aplicatiile specifice
* Evidenta facturi furnizori
* Documente de banca
* Contabilizare salarii
* Tranzactii trezorerie
* Evidenta mijloace fixe si amortizare

CERINTE

* Studii superioare de specialitate
* Experienta minim doi ani
* Cunostinte operare PC
* Abilitati de organizare
* Atentie la detaliu si meticulozitate

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant

Instruire profesionala continua
Sanse reale de promovare

Numai candidatii selectati vor fi contactati

DESCRIEREA FIRMEI

CINE ESTE CURIERO?

Curiero activeaza pe piata de curierat intern in sistem door-to-door din 2003.

Este o companie in plina dezvoltare care in cei 3 ani de activitate a reusit sa ajunga in primele 3 firme de curierat din Romania.
Serviciile oferite includ: curierat national in sistem door-to door cu livrare in 24 h, servicii postale, cargo si de curierat rapid local (in Bucuresti si in cateva localitati importante din tara).

Curiero dispune de o retea de 74 de agentii în marile orase din tara, de un parc auto adaptat nevoilor de transport si de o structura a rutelor si a depozitelor inovatoare pentru România.

Prin toate demersurile sale, Curiero incearca sa obtina excelenta in procesele interne si serviciile oferite.

CURIERO Oriunde in tara la timp!
Tel: 0728.818.042