Consultanti financiari si personal vanzari

TOMIS Resurse Umane

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Prospectare piata, identificare potentiali clienti.
-Imbogatire si gestionare baza de date
-Oferire de consultanta financiara in domeniul serviciilor financiare nebancare (planuri de economisire, pensii private, burse de studii, asigurari de viata si de sanatate) pentru persoane fizice si juridice
-Negociere si incheiere de contracte
-Asistenta si servisare clienti pe termen indelungat.

CERINTE

- Abilitati sociale si de comunicare.
- Fire dinamica si energica.
- Disponibilitate pentru activitati individuale si, dupa caz, pentru apartenenta la echipa.
- Capacitati de invatare si de aplicare in practica de lucruri noi.
- Seriozitate si consecventa.
- Orientare catre si motivatie pentru castiguri financiare si dezvoltare personala.

BENEFICII OFERITE

- Apartenenta la o companie si un brand respectabile si de notorietate.
- Mediu de lucru profesionist
- Instruire gratuita de specialitate, initiala si permanenta.
- Sprijin, inclusiv de natura financiara, in vederea dezvoltarii personale.
- Contract individual incheiat in conditiile legislatiei muncii.
- Venituri motivante, compuse din suma fixa dar si comisioane din vanzari.
- Beneficii nesalariale.
- Posibilitate cariera pe termen indelungat si accedere intr-o pozitie de management.