Consultant Resurse Umane

ROMCONSULT INTERNATIONAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie ce ofera servicii specializate de recrutare, selectie si plasare a fortei de munca in tara si in strainatate, angajeaza Consultant resurse umane , cu urmatoarele atributii:

- Mentinerea unor bune relatii de colaborare cu toti clientii din portofoliu;
- Identificarea de potentiali angajatori si incheierea de Contracte de furnizare servicii cu firme din tara , precum si de Contracte de cooperare cu agentii de profil si firme din strainatate;
- Publicarea de anunturi, analiza CV-urilor, sustinerea de interviuri, selectarea candidatilor potriviti conform Fisei postului intocmite de Angajator si alte atributii specifice.

CERINTE

- Studii superioare - de preferinta in domeniul socio-uman;
- Cunoasterea limbii engleze- cel putin la un nivel mediu;
- Abilitati de comunicare si relationare;
- Experienta de minim 1 an in recrutarea, selectarea si plasarea de personal sau
intr-un alt domeniu conex.

BENEFICII OFERITE

- salariu de baza plus beneficii procentuale lunare corelate cu nivelul atins al activitatii
- laptop
- telefon de serviciu

Romconsult International, companie de consultanta in domeniul resurselor umane, este liderul regional in acest domeniu pentru zona de Sud-Vest a tarii. Oferim in principal servicii de recrutare - selectie - plasament de personal specializat precum si consultanta de-a lungul intregului lant de valoare.