Consultant Financiar de Vanzari

AVIVA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautati o rampa de lansare remarcabila catre o cariera cu adevarat profesionista in Vanzarea Produselor Financiare?
Vreti sa castigati 120-150 de milioane inca din primul an?
Oportunitatea voastra de a va dezvolta in aceasta afacere va fi direct legata de atitudinea voastra si de dorinta voastra de castig. Veti incepe cariera cu un program comprehensiv de studii pentru a obtine calificarea de Consultant Financiar de Vanzari - o calificare profesionala recunoscuta pe scara larga in industria vanzarilor. In plus, veti putea beneficia si de programe premiate de instruire LIMRA.
Veti avea alocat propriul vostru manager indrumator, care va juca un rol cheie in succesul vostru, primind totodata cel mai bun suport posibil si din partea intregii echipe. Aceasta constituie o combinatie unica de training si suport si reprezinta un punct de reper in dezvoltarea personalului angajat, reflectand nivelul investitiei pe care compania il face in viitorul vostru.

CERINTE

Este nevoie de o persoana sincera, inteligenta, tenace si disciplinata.
Trebuie sa aiba libera initiativa, capabila de a se motiva pe sine si de a-i influenta pe ceilalti.
Trebuie sa aiba abilitati solide de comunicare si un nivel ridicat de incredere, care ii ingaduie sa aiba legeturi cu clientii la modul profesionist.
Focus pe obtinerea unor performante inalte in mod consecvent, pe termen lung.
Trebuie sa fie capabila sa furnizeze servicii excelente clientilor si sa fie capabila sa construiasca un raport cu clientii pentru a incheia vanzarile in mod eficient.

BENEFICII OFERITE

O schema deschisa de comisioane, ce va permite sa castigati un bonus lunar generos.
Oferim deasemeni o finantare generoasa si bonusuri si suprabonusuri trimestriale.
Veti primi o asigurare de viata si o pensie privata gratuite.
Si daca sunteti ambitiosi, cerul este limita la AVIVA.

Aviva este lider in Europa pe piata pensiilor si asigurarilor de viata, avind o experienta de peste 300 de ani in domeniu.
Consultati siturile aviva.ro si aviva.com